Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

13 lat wojny w Syrii.
Trwa zbiórka!

Nawet wtedy, gdy nie spadają bomby, pozostaje lęk: przed biedą, głodem i chorobą. Wszystko, co jeszcze 13 lat temu było częścią codziennego życia, dziś stało się niedostępne. Syria pozostaje krwawiącą raną, dlatego Pomoc Kościołowi w Potrzebie w rocznicę wojny wznawia zbiórkę, by objąć wsparciem cierpiących.

luty 2024

S.O.S. dla Ziemi Świętej

Jeśli odejdą, ich kościoły zamienią się w muzea. Wysyłamy sygnał S.O.S., by pomóc chrześcijanom zostać w swoim domu.

styczeń 2006

Cicha i wierna
obecność

W milczeniu szukają tego, co najcenniejsze. Ich codzienna modlitwa to serce Kościoła. Czas na nas, by bicie tego serca usłyszeli wszyscy! Poprzez kampanię „Cicha i wierna obecność” kierujemy pomoc do żeńskich zakonów kontemplacyjnych w Polsce.

styczeń 2006

Pomoc chrześcijanom
w Ziemi Świętej

Potrzeba leków i żywności! W Gazie, gdzie spadają bomby, przebywają chrześcijanie. Ci, którzy mieszkają w innych regionach, tracą pracę i możliwość utrzymania przez całkowite wstrzymanie ruchu turystycznego.

październik 2023 - luty 2024

Polska
mąka
dla Libanu

800 ton mąki z polskiego zboża trafi do Libanu. Pozwoli nam ona nakarmić głodnych m.in. w szkołach, sierocińcach i obozach dla uchodźców.

wrzesień 2023 - styczeń 2024

Mój brat Pigmej

Podaruj Pigmejom książkę, chleb lub motykę!

czerwiec - październik 2023

Solidarni z Bliskim Wschodem

Syria po 12 latach wojny została dotknięta trzęsieniem ziemi. Liban zmaga się z kryzysem, który prowadzi do powszechnej biedy i pozbawia dzieci szkoły. Nasza obecność na Bliskim Wschodzie to ratowanie życia!

czerwiec - listopad 2023

Wsparcie dla sierot
w Kamerunie

Polska sekcja Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie przekazuje środki na wyżywienie sierot z Ayos w Kamerunie.

styczeń 2022 - czerwiec 2023

Pomoc dla szkół w Libanie

Miesięczny koszt posłania dziecka do szkoły w Libanie to 20 dolarów. Ponad 1500 takich placówek może zostać zamkniętych przez brak funduszy. Wsparcie chce zapewnić polska sekcja Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

listopad 2021 - styczeń 2023

Pomoc dla Oruro w Boliwii

PKWP w Oruro w Boliwii. Na naszą pomoc czekają samotne matki, rodziny wielodzietne, osoby starsze, niepełnosprawni, dzieci, studenci, którzy zostali bez środków do życia, jak również liczne grupy migrantów z Wenezueli i Kolumbii, którzy opuścili swój kraj w poszukiwaniu lepszego życia.

luty - grudzień 2021

Solidarni z Libanem

Pomoc Kościołowi w Potrzebie przy współpracy z Ministerstwo Obrony Narodowej organizuje transport humanitarny do Libanu. Potrzeba żywności, leków i środków higienicznych. Chcemy przekazać milion złotych. Prosimy o Państwa wsparcie.

sierpień 2020 - styczeń 2023

Maseczka
dla misjonarza

Kiedy cały świat boryka się z sytuacją pandemii COVID-19, także my jesteśmy zaniepokojeni tym globalnym kryzysem jako jedna wspólnota ludzi.

maj - grudzień 2020

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW