Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Nasi Pracownicy

Ks. ABP Tadeusz Wojda

Stanowisko: Przewodniczący Sekcji Polskiej PKWP

 

Ks. PROF. UKSW dr HAB. Waldemar Cisło

Stanowisko: Dyrektor Sekcji Polskiej PKWP

adres e-mail: w.cislo@pkwp.org

 

Konrad Ciempka

Stanowisko: Dyrektor Biura Regionalnego w Krakowie

adres e-mail: k.ciempka@pkwp.org

 

Ks. dr Mariusz Boguszewski

Stanowisko: Dyrektor biura w Warszawie

adres e-mail: m.boguszewski@pkwp.org

 

Ks. DR Andrzej Paś

Stanowisko: Dyrektor biura we Wrocławiu

adres e-mail: a.pas@pkwp.org

 

Ks. Paweł Antosiak

Stanowisko: Koordynator kontaktów z diecezjami i mediami

adres e-mail: p.antosiak@pkwp.org

 

Tomasz Zawal

Stanowisko: Dyrektor Biura Regionalnego w Poznaniu

adres e-mail: t.zawal@pkwp.org

 

S. Agnieszka Duda

Stanowisko: Sekretariat

adres e-mail: a.duda@pkwp.org

 

s. Halina Stachurska CSFN

Stanowisko: Kampanie & Sekretariat w krakowskim biurze

adres e-mail: h.stachurska@pkwp.org

 

 s. Karolina Mordaka OP

Stanowisko: Kampanie & Sekretariat w poznańskim biurze

adres e-mail: k.mordaka@pkwp.org

 

Kinga Waliszewska

Stanowisko: Promocja i kontakt z mediami w Biurze Regionalnym w Poznaniu (Misja na Szewskiej)

adres e-mail: k.waliszewska@pkwp.org

 

Michał Banach

Stanowisko: Web Developer & grafika

adres e-mail: m.banach@pkwp.org

 

Jacek Łukaszuk

Stanowisko: Operator bazy danych

adres e-mail: j.lukaszuk@pkwp.org

 

MACIEJ CISŁO

Stanowisko: Marketing & Public Relations

adres e-mail: m.cislo@pkwp.org

 

George Mamlouk

Stanowisko: Operator bazy danych

adres e-mail: g.mamlouk@pkwp.org

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW