Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Nasi Pracownicy

Ks. ABP Tadeusz Wojda

Stanowisko: Przewodniczący Sekcji Polskiej PKWP

 

Ks. PROF. UKSW dr HAB. Waldemar Cisło

Stanowisko: Dyrektor Sekcji Polskiej PKWP

adres e-mail: w.cislo@pkwp.org

Oficjalny reprezentant Sekcji Polskiej Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie

 

Konrad Ciempka

Stanowisko: Dyrektor Biura Regionalnego w Krakowie

adres e-mail: k.ciempka@pkwp.org

 

Ks. dr Andrzej Paś

Stanowisko: Dyrektor biura we Wrocławiu

adres e-mail: a.pas@pkwp.org

 

Ks. Dr Paweł Antosiak

Stanowisko: Koordynator kontaktów z diecezjami i mediami

adres e-mail: p.antosiak@pkwp.org

 

S. Agnieszka Duda

Stanowisko: Sekretariat

adres e-mail: a.duda@pkwp.org

 

s. Halina Stachurska CSFN

Stanowisko: Kampanie & Sekretariat w krakowskim biurze

adres e-mail: h.stachurska@pkwp.org

 

 s. Krzysztofa Kujawska

Stanowisko: Kampanie & Sekretariat we wrocławskim biurze

adres e-mail: k.kujawska@pkwp.org

 

Michał Banach

Stanowisko: Web Developer & grafika

adres e-mail: m.banach@pkwp.org

 

Jacek Łukaszuk

Stanowisko: Operator bazy danych

adres e-mail: j.lukaszuk@pkwp.org

 

Nikodem Bała

Stanowisko: Marketing & Public Relations w Biurze Regionalnym w Krakowie (Pola Dialogu)

n.bala@pkwp.org

 

Julia Niewiadowska

Stanowisko: Kampanie i obsługa klienta we wrocławskim biurze regionalnym (Stacja Dialog)

j.niewiadowska@pkwp.org

 

Julia Mros

Stanowisko: Kampanie i obsługa klienta we wrocławskim biurze regionalnym (Stacja Dialog)

j.mros@pkwp.org

 

Katarzyna Siwiec

Stanowisko: Kampanie i obsługa klienta we wrocławskim biurze regionalnym (Stacja Dialog)

k.siwiec@pkwp.org

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW