Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Jeśli odejdą, ich kościoły zamienią się w muzea. Wysyłamy sygnał S.O.S., by pomóc chrześcijanom zostać w Ziemi Świętej.


Widzieli swój dom tętniący życiem, tłumy na ulicach, pielgrzymów chcących kupić pamiątki, jakie powstały w Betlejem i Jerozolimie; widzieli tysiące ludzi idących drogą krzyżową, długie kolejki przed Grobem Pańskim i Grotą Narodzenia. Dzisiaj, gdy stają na progu swoich sklepów, mogą tylko wracać do wspomnień. Pobliska wojna i rakiety, jakie pojawiły się nad Ziemią Świętą, oddalają nadzieję na pokój. Bez niego dalej będą spoglądać na puste ulice, z których wyłania się PYTANIE O EMIGRACJĘ.

POMÓŻ TERAZ

87 1020 1068 0000 1402 0096 8990
z dopiskiem "Ziemia Święta”

Korzystając z serwisu
Dotpay S.A przekaż ofiarę

Pomóż teraz

Dla chrześcijan, wychowanych na tej i dla tej ziemi, TURYSTYKA stała się GŁÓWNYM ŹRÓDŁEM UTRZYMANIA. Bez pielgrzymów zmuszeni są żyć z oszczędności, ale to nie skarbonka bez dna. Dlatego, kiedy pojechaliśmy odwiedzić ich w Ziemi Świętej, usłyszeliśmy o kilkudziesięciu rodzinach myślących o tym, by wyjechać. Ci, którzy mieszkają w Betlejem, nie znajdą pracy po drugiej stronie muru, bo Izrael wstrzymał dla nich wszystkie pozwolenia na pracę. Swój WZROK KIERUJĄ W STRONĘ POLSKI, gdzie od lat sprzedaż produktów z Ziemi Świętej umożliwia Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

Udostępniamy wykonane przez chrześcijan PRODUKTY Z DREWNA OLIWNEGO. W ofercie znajdują się różańce, figurki, świeczniki, krzyże, szopki i ozdoby choinkowe.

ZOBACZ, JAK POWSTAJĄ PRODUKTY Z DREWNA OLIWNEGO WYTWARZANE PRZEZ CHRZEŚCIJAN.

ZAJRZYJ DO POLKSIEJ AMBASADY W BETLEJEM, GDZIE OD 85 LAT SWÓJ SKLEP PROWADZI RODZINA TABASHÓW.

W Ziemi Świętej CHRZEŚCIJAN JEST CORAZ MNIEJ. Ostrożne dane wskazują, że ok. 1 proc. Chcemy pomóc im zostać, by tam, gdzie trwa rywalizacja o to, kto bardziej będzie w stanie zranić drugiego, dalej szukali dróg pokoju. Mówią o sobie, że SĄ ŻYWYMI KAMIENIAMI. Jeśli odejdą, ich kościoły zamienią się w muzea.

Prosimy
o wsparcie projektu

Dokonaj płatności on-line

Korzystając z serwisu Dotpay S.A. przekaż ofiarę na wybraną kampanię.

Pomóż teraz

Adres Naszego konta bankowego

ING Bank Śląski o/Warszawa
31 1050 1025 1000 0022 8674 7759

PKO BP o/ Warszawa
87 1020 1068 0000 1402 0096 8990

Prosimy o wpłaty z dopiskiem "SOS dla Ziemi Świętej"

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW