Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Nigeria: „ciemność rozkwitła, ale nigdy nie wygrał...

Prowincja Islamskiego Państwa Afryki Zachodniej (ISWAP - odłam Boko Haram) 26 grudnia 2019 r. opublikowała film przedstawiający jej bojowników, którzy ścinają 10 zakładników z zasłoniętymi oczami, jedenasty został zastrzelony, odbyło się to w Boże Narodzenie.

16.01.2020

Państwo Islamskie zamordowało 10 chrześcijańskich zakładników...

Dzień po Bożym Narodzeniu zostało udostępnione przez ISIS (ISWAP - Prowincja Islamska Państwa Afryki Zachodniej, odłam Boko Haram) wideo, na którym ścinane są głowy 10 chrześcijan uwięzionych przez terrorystów. Jedenasty mężczyzna, zidentyfikowany jako muzułmanin, został zastrzelony.

13.01.2020

Zagrożenie dla chrześcijan w sporze USA - Iran

Arcybiskup Erbilu (Kurdystan, Irak) - gdzie amerykańska baza wojskowa została zaatakowana przez irański pocisk 7 stycznia 2020 r. - wyraził ulgę po oświadczeniu prezydenta Trumpa, że: „Iran wydaje się ustąpić”.

10.01.2020

Ikona pojednania w Syrii

1 Stycznia obchodzimy Światowy Dzień Pokoju, który ustanowił papież Paweł VI.

01.01.2020

Prezenty dla dzieci z Damaszku

Dzięki naszemu zaangażowaniu, dzieci, które nie oczekiwały na żadne prezenty, mogły otrzymać niespodziankę.

01.01.2020

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszyscy pracownicy Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie na czele z dyrektorem ks. prof. Waldemarem Cisło dziękujemy za wszelkie wsparcie i dobre słowo.

24.12.2019

Arcybiskup Bashar Warda o sytuacji w Iraku

Na początku grudnia arcybiskup Bashar Warda z Chaldejskiego Kościoła Katolickiego z Erbilu w Iraku przemawiał do Rady Bezpieczeństwa ONZ, informując o ostatnich wydarzeniach w jego kraju.

19.12.2019

Plecaki z Sycowa u syryjskich dzieci

Podczas ostatniej wizyty w Syrii i Libanie ks. prof. Waldemar Cisło, Dyrektor Sekcji Polskiej Pomoc Kościołowi w Potrzebie miał możliwość rozdać ostatnie sztuki plecaków zebranych przez dzieci z Sycowa.

15.12.2019

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW