Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

„Nareszcie wolna!”

14 lutego nakładem wydawnictwa Esprit ukaże się książka „Nareszcie wolna!” napisana wspólnie przez Asię Bibi oraz Anne-Isabelle Tollet. Pomoc Kościołowi w Potrzebie objęło książkę swoim patronatem.

14.02.2020

Panele Słoneczne w Papui Nowej Gwinei

Dzięki naszemu zaangażowaniu i wsparciu ludzi dobrej woli, udało się zainstalować panele słoneczne na dachu Centrum Formacji Świeckich w parafii Yobai, w dystrykcie Salt-Nomane-Karamui (Papua Nowa Gwinea).

13.02.2020

Batnaya wraca do życia

Już 75 rodzin chrześcijańskich wróciło do irackiego miasta Batnaya. Został otwarty pierwszy sklep, dzieci chodzą do szkoły, każdego ranka przyjeżdża po nie autobus.

04.02.2020

Kenia - pomoc najbiedniejszym

Handel ludźmi jest trzecim co do wielkości procederem przestępczym na całym świecie, a kraje Afryki są szczególnie dotknięte tym problemem społecznym.

04.02.2020

14. rocznica otwarcia biura PKWP

Uroczyste otwarcie polskiego oddziału Pomocy Kościołowi w Potrzebie miało miejsce 30 stycznia 2006 r. w Warszawie.

30.01.2020

Kryzys gospodarczy w Syrii

Sytuacja gospodarcza w Syrii pogarsza się: „Obecny kryzys, różni się od tego, którego doświadczyliśmy w czasach wojny, zmusił ludzi do życia, jak podczas Wielkiego Postu. Samo umieszczenie jedzenia na stole stało się codziennym koszmarem” – opisuje sytuację w Syrii abp Samir Nassar.

29.01.2020

Nigeria: „ciemność rozkwitła, ale nigdy nie wygrał...

Prowincja Islamskiego Państwa Afryki Zachodniej (ISWAP - odłam Boko Haram) 26 grudnia 2019 r. opublikowała film przedstawiający jej bojowników, którzy ścinają 10 zakładników z zasłoniętymi oczami, jedenasty został zastrzelony, odbyło się to w Boże Narodzenie.

16.01.2020

Państwo Islamskie zamordowało 10 chrześcijańskich zakładników...

Dzień po Bożym Narodzeniu zostało udostępnione przez ISIS (ISWAP - Prowincja Islamska Państwa Afryki Zachodniej, odłam Boko Haram) wideo, na którym ścinane są głowy 10 chrześcijan uwięzionych przez terrorystów. Jedenasty mężczyzna, zidentyfikowany jako muzułmanin, został zastrzelony.

13.01.2020

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW