Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Wyróżnienie dla ks. prof. Waldemara Cisło

Ks. prof. Waldemar Cisło został nagrodzony przez ministra edukacji i nauki prof. Przemysława Czarnka złotym medalem „Sapientia et Veritas”, wręczanym osobom zasłużonym dla nauki polskiej.

30.05.2023

„Mamy religię we krwi”

Kościół w Nigerii podobny jest do tego z pierwszych wieków – głoszenie Boga, który jest miłością, wiąże się z realnym ryzykiem utraty życia.

26.05.2023

Przez sztukę do serca.

Wrażliwość na drugiego człowieka nie jest dziełem przypadku. Kształtowanie wrażliwego serca wymaga kontaktu z tym, co piękne, dobre i prawdziwe.

23.05.2023

Egipscy męczennicy symbolem ekumenizmu

Koptyjscy męczennicy z Syrty będą wspominani w ortodoksyjnym i katolickim kalendarzu liturgicznym 15 lutego, w dniu śmierci. Będą więc pierwszymi świętymi czczonymi przez oba Kościoły od czasu ich rozłamu po Soborze Chalcedońskim w 451 roku.

19.05.2023

Traktowani jak obcy od 2000 lat

Chrześcijanie w Indiach są niewielką grupą, jednak są dobrze zorganizowani i służą wszystkim. Niestety nie zawsze jest to mile widziane.

19.05.2023

Dobroć przekonuje do Chrystusa

Siostry zakonne w Sierra Leone dają nadzieję. Uczą najmłodszych, głównie muzułmańskie dzieci. Bez wielkich słów pokazują, że Bóg kocha każdego.

16.05.2023

Kropla dobra drąży skałę. Sukces akcji!

Dary ze zbiórki zorganizowanej przez poznańskie biuro PKWP są już na Ukrainie! W Wasilkowie pilnej pomocy potrzebowali uchodźcy wewnętrzni, którzy uciekli z terenów okupowanych.

08.05.2023

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW