Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Nigeria: „Ginęli z powodu wiary”

Przez ostatnie siedem miesięcy w południowym stanie Kaduna, w północno-środkowej Nigerii, miały miejsce nieustanne ataki na wspólnoty chrześcijańskie, w wyniku których zginęło 178 osób.

25.09.2020

Promień nadziei w Bejrucie

Dzięki inicjatywie finansowanej przez PKWP (ACN) - we współpracy z CNEWA i Caritas - pomoc w postaci paczek żywnościowych otrzymuje ponad 5800 potrzebujących rodzin w stolicy Libanu.

24.09.2020

Czad: “Jestem dzieckiem wojny”

Ksiądz Léandre Mbaydeyo jest duchownym diecezji Ndżamena w Czadzie. Obecnie dzięki wsparciu stypendialnym PKWP studiuje w parafii Świętego Ambrożego w Paryżu. Opowiada o sytuacji panującej w jego ojczyźnie, gdzie w tym roku obchodzono sześćdziesiątą rocznicę odzyskania niepodległości.

16.09.2020

„Zamilkły dzwony w Mosulu”. Wspomnienia z wizyt na...

Poznańskie Biuro Regionalne Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie "Misja na Szewskiej" zaprasza 23 września o godz. 18:30 na spotkanie pt. „Zamilkły dzwony w Mosulu”. Wspomnienia z wizyt na Bliskim Wschodzie.

15.09.2020

Bejrut: Nie zostawimy Was!

W obliczu rosnących obaw, że eksplozja z ubiegłego miesiąca może spowodować exodus chrześcijan z Libanu, PKWP (ACN) przygotowuje drugą falę pomocy dla Bejrutu.

11.09.2020

Asia Bibi wzywa premiera Pakistanu, Imrana Chana, do...

W poruszającym wywiadzie wideo, którego udzieliła PKWP, Asia Bibi wystosowała serdeczny apel do premiera swego kraju, Imrana Chana, przypominając w szczególności o straszliwej sytuacji wielu nieletnich pakistańskich dziewcząt.

11.09.2020

Apel Franciszka: piątek, 4 września dniem modlitwy...

Podczas środowej audiencji 2 września, papież Franciszek zachęcił do przeżycia najbliższego piątku, 4 września, jako dnia modlitwy i postu w intencji Libanu. Poniżej przytaczamy słowa Ojca Świętego.

04.09.2020

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW