Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Joe zginął w trakcie eksplozji w Bejrucie

W Libanie poznaliśmy historię strażaka, który jako jeden z pierwszych dotarł na miejsce pożaru, jeszcze przed wybuchem w porcie w Bejrucie. Jego rodzina wciąż nie może pogodzić się z tym, że winni eksplozji nigdy nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności.

21.09.2021

Liban uzależniony od wsparcia z zewnątrz

Z misją solidarności z Libanem polska sekcja PKWP dotarła do Saadnayel, miasta położonego ok. 30 kilometrów od granicy z Syrią. Poznaliśmy codzienność Kraju Cedrów, gdzie mieszkańcy są uzależnieni od wsparcia z zewnątrz. Pomoc raz dociera, raz nie.

21.09.2021

Cabo Delgado: „Nikt nie prosi o męczeństwo, ale to...

W wywiadzie na wyłączność dla portugalskiego biura PKWP, biskup Antonio Juliasse, administrator apostolski diecezji Pemba, opisuje sytuację, przez którą przechodzi jego diecezja w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, odkąd przejął stanowisko biskupa Luiza Fernando Lisboa.

21.09.2021

Dramatyczna sytuacja mieszkańców Libanu

W Libanie poznaliśmy historię kobiety, której mąż zmarł wyniszczony depresją i chorobą serca. W szpitalu nie było dla niego leków. Mężczyzna osierocił 5-letniego Szarbela; dziecko, o które z żoną długo się modlili.

20.09.2021

Misja solidarności z Libanem

Polska sekcja Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie przebywa z misją solidarności w Libanie. „Jeśli nie będziemy kontynuować tej misji, Liban będzie kolejnym krajem Bliskiego Wschodu, który zostanie bez chrześcijan” – alarmuje ks. prof. Waldemar Cisło.

17.09.2021

Transport z pomocą humanitarną do Libanu

Polska sekcja Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie wysyła dziś transport z pomocą humanitarną do Libanu. Na pokładzie samolotu będą m.in. leki i mleko w proszku.

15.09.2021

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW