Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

WSPOMÓŻ NAS

Nie żyjemy dla wygodnego życia. Nie żyjemy dla powiększania swojego majątku. Żyjemy wyłącznie dla Chrystusa - dla Jego radości, by dzięki temu stać się samym szczęśliwymi.

Ojciec Werenfried van Straaten

Pomoc Modlitwą

W kraju, który przeżył wiele nieszczęść w swej historii i którego sytuacja gospodarcza dopiero zaczyna się poprawiać nie każdy posiada pieniądze. Ale każdy ma inne bogactwo. Bogactwo modlitwy! To pierwsza, a zarazem bardzo ważnarzecz, jaką możecie Państwo dla nas zrobić. Poświęcenie swojego czasu i zanurzenie się w modlitwie za nasze Dzieło. Pomoc Kościołowi w Potrzebie potrzebuje tego najbardziej.

Pomoc Informacyjna

Drugim krokiem jest pomoc informacyjna, a więc przekazywanie informacji na nasz temat wszystkim bliskim osobom. W tym celu proponujemy zamówienie naszego bezpłatnego Biuletynu, który ukazuje się regularnie od kilkudziesięciu lat we wszystkich krajach, w których obecne jest Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie. W Polsce jesteśmy obecnie od 2006 roku. W nim umieszczamy najważniejsze i aktualne informacje o tym, czym się zajmujemy, jakie są nasze priorytety, komu pomagamy i komu służymy. To również miejsce informacji o Kościele Prześladowanym. Informacja i upowszechnianie naszej organizacji w Polsce może wydać wiele owoców w postaci wspaniałej współpracy. Podziel się informacją o nas i naszej działalności ze swoimi bliskimi.

Pomoc Materialna

Jeżeli macie Państwo taką możliwość, prosimy również o materialne wsparcie naszego Dzieła. Dzięki wsparciu ponad 700 tysięcy przyjaciół i darczyńców na całym świecie możemy zrealizować rocznie ok. 7000 tysięcy projektów dla potrzebujących i cierpiących chrześcijan w 140 krajach na całym świecie.

Rodzaj wsparcia

Treść Twojego wsparcia

Podając dane adresowe wyrażam zgodę na przechowywanie, przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych.

Wsparcie

Wybierz kwotę swojej ofiary:
Administratorem Danych Osobowych jest papieskie stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie - Sekcja Polska ul. Wiertnicza 142, 02-952 Warszawa. e-mail info@pkwp.org. Dane są przetwarzane w celu:
- obsługi darowizny, w ramach obowiązków ciążących na stowarzyszeniu z mocy prawa,
- wysyłki biuletynu na podany adres korespondencyjny w ramach prawnie uzasadnionego interesu.
Podstawę prawną stanowi art. 6 ust. 1 lit. c i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. znanego też jako ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO) (Dz. Urz. UE L z 2016 119 s.1) oraz art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j.: Dz. U. 2017 poz. 1219 ze zm.) Informujemy ponadto, że przysługuje Panu/Pani prawo do wglądu do swoich danych, prawo do żądania od administratora ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do usunięcia danych, przenoszenia danych i wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Odbiorcami danych Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 5 lat. Odbiorcami podanych przez Panią/Pana danych osobowych będą pracownicy i dostawcy usług IT (m.in. poczty e-mail, hostingu, FreshMail sp. z o.o. itp.)

Dziękujemy!

Prosimy o złożenie ofiary na poniższy nr konta wpisując w tytule przelewu "Wsparcie Kampanii" + swoje imię i nazwisko:
ING Bank Śląski o/ Warszawa
31 1050 1025 1000 0022 8674 7759
Pomoc Kościołowi w Potrzebie
ul. Wiertnicza 142
02-952 Warszawa

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW