Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Kiedy cały świat boryka się z sytuacją pandemii COVID-19, także my jesteśmy zaniepokojeni tym globalnym kryzysem jako jedna wspólnota ludzi.

Maseczka dla misjonarzaBurkina Faso, Siostry Matki Bożej Najświętszego Serca w diecezji Fada N’Gourma w czasach pandemii koronawirusa.

Jak wszyscy wiemy, cały świat rzuca wyzwanie koronawirusowi, by chronić społeczeństwo. Codziennie słyszymy wiadomości o nowych zarażonych. Wiele osób zostało dotkniętych chorobą, wiele osób w Europie zmarło. Przede wszystkim nasza organizacja i jej członkowie, wyrażają swoją serdeczną solidarność. Jednoczymy się z wszystkimi misjonarzami na całym świecie – szczególnie z polskimi misjonarzami, których wspieramy od lat.

Setki księży (tylko we Włoszech ponad 100) i sióstr oddało swoje życie posługując chorym!

Dzisiaj Ty możesz być Szymonem z Cyreny czy św. Weroniką dla Nich!

Pomoc Kościołowi w Potrzebie wraz z Fundacją Ojca Werenfrieda zaprasza wszystkich ludzi dobrej woli do kampanii „Maseczka dla misjonarza”.

Maseczka dla misjonarzaMozambik,  Podczas wybuchu pandemii Covid-19 w Ponta Do Ouro siostry rozdają jedzenie ubogim.

Nasza tytułowa „maseczka” – to szeroka ochrona tych, którzy bezinteresownie od zawsze: ewangelizują, uczą, leczą, pielęgnują, pomagają.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup respiratorów, środków do dezynfekcji ale przede wszystkim maseczek dla misjonarzy pracujących, w obozach dla uchodźców na terenie Libanu i Syrii oraz ich podopiecznych, gdzie obecnie panuje dramatyczna sytuacja.

Teraz pomóż im!

Wyślij swój Dar – „Maseczkę dla misjonarza”

31 1050 1025 1000 0022 8674 7759

z dopiskiem “Maseczka dla misjonarza”

Korzystając z serwisu Dotpay S.A
przekaż ofiarę na kampanię
Maseczka dla misjonarza

Wspomóż nas - Maseczka dla misjonarza

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW