Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Usłyszeć Boga, usłyszeć potrzebującego

Spotkania formacyjne dla dzieci w Stacji Dialog we Wrocławiu.

W Stacji Dialog, Biurze Regionalnym PKWP we Wrocławiu, odbyło się kolejne spotkanie formacyjne dla dzieci. Prowadziła je pracująca w nim s. Krzysztofa Kujawska, pasterka. Tym razem tematyka dotyczyła przygotowania do Świąt Paschalnych. Oprócz treści duchowych nie zabrakło również zajęć praktycznych – wykonywania prezentów. W czasie pracy nad upominkami dzieci zdobywały nie tylko nowe umiejętności, ale był to również czas udoskonalania charakteru. Efekt tych działań był imponujący dla wszystkich. Piękne zające powędrowały razem z dziećmi do ich domów.

Wcześniej, 23 lutego 2024, odbyło się spotkanie na temat słuchania. W dzisiejszej hałaśliwej rzeczywistości słuchanie i cisza to coraz bardziej poszukiwane wartości. Najmłodsi odkrywali jak można usłyszeć głos Pana Boga w codzienności. Podjęli również refleksję na temat słuchania rodziców, innych ludzi i samego siebie.

Bardzo ważnym punktem spotkania było słuchanie głosu potrzebujących, czyli chrześcijan prześladowanych. Wrażliwe dziecięce serca z wielką empatią chłonęły wiadomości o dzieciach, które nie mogą w wolności wyznawać wiary w Jezusa Chrystusa. Spotkanie zakończyła wspólna modlitwa w intencji prześladowanych chrześcijan.

Spotkania formacyjne dla dzieci w Stacji Dialog we Wrocławiu to cykliczne zajęcia, które odbywają się raz w miesiącu. Mają charakter warsztatowy, a ich celem jest zintegrowany rozwój młodego człowieka, kształtujący postawy i wartości chrześcijańskie.

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW