Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Nowa publikacja PKWP

„Tam, gdzie Bóg płacze…” to nowa publikacja wydana przez polską sekcję Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Jej autor ks. dr Andrzej Paś mówi, że książka ma wiele konkretnych twarzy świadków Chrystusa, których chcemy zauważyć z imienia i nazwiska.

Książka - Gdzie Bóg płacze ...

Ks. dr Andrzej Paś jest pracownikiem wrocławskiego biura Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Na co dzień towarzyszą mu dramaty chrześcijan w różnych częściach świata. Autor przekazuje informacje dotyczące prześladowanych chrześcijan, by świat usłyszał ich glos. Choć wielu trudno to sobie uświadomić, to właśnie chrześcijaństwo jest najbardziej prześladowaną religią na świecie.

W swojej publikacji ks. dr Andrzej Paś zwraca uwagę, że to maluczcy, cierpiący, głodni, spragnieni, uchodźcy, chorzy i słabi są sercem Kościoła. To w nich tętni krew Królestwa Bożego. By prześladowanym za wiarę nadać konkretną twarz powstała książka pt. „Tam, gdzie Bóg płacze…”.

„Książka jest zbiorem felietonów, które powstały w oparciu o świadectwa prześladowanych chrześcijan z różnych części świata. To prawdziwe i wzruszające historie odważnych świadków Chrystusa” – mówi ks. dr Andrzej Paś.

Autor przypomina, że Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie od ponad pół wieku pomaga wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują.

„Jedynym kryterium jest bieda oraz krzywda, która dzieje się drugiemu człowiekowi. Chcemy go zauważyć z imienia i nazwiska, bo nie jest on liczbą i numerem. Ta książka ma wiele konkretnych twarzy. Dzięki niej znajdziemy się tam, gdzie Bóg płacze” – dodaje.

Dochód z publikacji zatytułowanej „Tam, gdzie Bóg płacze…” PKWP przeznacza na projekty pomocowe. Książka jest do nabycia w biurach polskiej sekcji Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie we Wrocławiu i w Warszawie.

ACN Polska

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW