Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Pomóż siostrze Nabili w jej misji w Gazie!

Siostra Nabila ze zgromadzenia Sióstr Różańca Świętego pomaga cierpiącym rodzinom w Strefie Gazy. Chrześcijanie szukają schronienia w budynkach parafii Świętej Rodziny. Potrzebują żywności, koców i lekarstw.


"Wiele szpitali zostało zniszczonych. Ludzie nie mają nic, nawet podstawowych rzeczy. Są tu osoby w bardzo podeszłym wieku, są z nami również Misjonarki Miłosierdzia z grupą osób niepełnosprawnych i starszych. Gdzie oni mają pójść? Mają umrzeć na ulicy? Zostaniemy z nimi. Módlcie się za nas, aby to szaleństwo się skończyło" - mówi siostra Nabila.

POMÓŻ TERAZ

87 1020 1068 0000 1402 0096 8990
z dopiskiem "Ziemia Święta”

Korzystając z serwisu
Dotpay S.A przekaż ofiarę

Pomóż teraz


Wraz z PKWP pomóż chrześcijanom przetrwać niszczycielskie skutki wojny i zapewnić ich obecność w Ziemi Świętej!

  • W Strefie Gazy trwa głęboki kryzys humanitarny. Jest wiele ofiar bombardowań. Siostra Nabila wraz z siostrami z innych zgromadzeń i kapłanami stara się zaopiekować chroniącymi się w parafii rodzinami. Potrzebne są koce, żywność i lekarstwa.
  • Na Zachodnim Brzegu chrześcijanie nie mogą dotrzeć do miejsc pracy w Izraelu, ponieważ granice są zamknięte. Tracą pracę także z powodu całkowitego wstrzymania ruchu pielgrzymkowego w miejscach świętych (głównie w Betlejem), a 70% chrześcijan pracuje w sektorze turystycznym. Z czego zapłacą czynsz? Jedynym rozwiązaniem będzie emigracja. Dzięki naszej pomocy będą mogli przetrwać wojnę w swoich domach i pozostać w Ziemi Świętej.
  • We Wschodniej Jerozolimie wszystkie pielgrzymki zostały wstrzymane, co spowodowało całkowitą utratę dochodów przez chrześcijańskie rodziny, które żyją głównie z turystów, m.in. prowadzą hotele - dziś mieszkają w nich rezerwiści lub izraelscy uchodźcy. Oni również potrzebują wsparcia, aby móc pozostać w swoich domach i uniknąć emigracji.
  • W Izraelu pracuje wielu chrześcijańskich imigrantów, często tymczasowo. Obecnie jest wiele zwolnień z powodu spowolnienia gospodarczego spowodowanego wojną. W naszej pomocy nie zapominamy także o nich.

POMÓŻ TERAZ

87 1020 1068 0000 1402 0096 8990
z dopiskiem "Ziemia Święta”

Korzystając z serwisu
Dotpay S.A przekaż ofiarę

Pomóż teraz

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW