Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Asia Bibi jest już bezpieczna! [AKTUALIZACJA 02.02.19 14:00]

Asia BibiPo ostatecznym uniewinnieniu przez pakistański sąd, Asia Bibi znalazła schronienie w Kanadzie, gdzie przebywa jej rodzina. Z troski o jej bezpieczeństwo, nie zostało ujawnione miejsce, gdzie teraz przebywa.

Nie wiadomo również, kiedy dokładnie opuściła Pakistan, jednak jest pewne, że jest już bezpieczna - poinformował media jej prawnik Saif ul Malook.

Miejmy w pamięci modlitewnej Asię Bibi i całą jej rodzinę.

[AKTUALIZACJA]

Nasz włoski oddział dementuje te informacje, że Asia Bibi opuściła kraj. Radio Watykańskie, które o tym również mówiło, teraz wstrzymuje te informacje. Sprawa jest bardzo delikatna, będziemy na bieżąco informować o sytuacji Asii Bibi. Prosimy o modlitwę.

O opuszczeniu kraju przez chrześcijankę poinformowało najpierw Frankfurter Allgemeine Zeitung - https://m.faz.net/aktuell/politik/ausland/unklarheit-ueber-aufenthaltsort-von-asia-bibi-16019291.html

Teraz możemy przeczytać, że adwokat Asii Bibi jest niedostępny pod telefonem i nie można zweryfikować tych doniesień.

[AKTUALIZACJA 02.02.19 14:00]

Z informacji do jakich dotarło Radio Watykańskie wynika, że Asia Bibi opuściła Pakistan i jest już bezpieczna. Wiadomość potwierdza Paul Bhatti w rozmowie z Radiem Watykańskim. Jest on bratem Shahbaza Bhattiego, pakistańskiego ministra ds. mniejszości, zamordowanego przez islamistów w 2011 r. za obronę Asii Bibi.

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW