Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Nasi Pracownicy

Ks. ABP Tadeusz Wojda

Stanowisko: Przewodniczący Sekcji Polskiej PKWP

 

Ks. PROF. UKSW dr HAB. Waldemar Cisło

Stanowisko: Dyrektor Sekcji Polskiej PKWP

adres e-mail: w.cislo@pkwp.org

 

Ks. mgr lic. Rafał Cyfka

Stanowisko: Dyrektor Biura Regionalnego w Krakowie

adres e-mail: r.cyfka@pkwp.org

 

Ks. dr Mariusz Boguszewski

Stanowisko: Dyrektor biura w Warszawie

adres e-mail: m.boguszewski@pkwp.org

 

Ks. MGR LIC. Paweł Kaczmarczyk

Stanowisko: Dyrektor Biura Regionalnego w Poznaniu

adres e-mail: p.kaczmarczyk@pkwp.org

 

Ks. DR Andrzej Paś

Stanowisko: Koordynator kontaktów z diecezjami i mediami

adres e-mail: a.pas@pkwp.org

 

Ks. Paweł Antosiak

Stanowisko: Koordynator kontaktów z diecezjami i mediami

adres e-mail: p.antosiak@pkwp.org

 

Ks. Mariusz Telaczyński

Stanowisko: Koordynator projektów & Kontakt z diecezjami

adres e-mail: m.telaczynski@pkwp.org

 

Tomasz Zawal

Stanowisko: Promocja i kontakt z mediami w Biurze Regionalnym w Poznaniu

adres e-mail: t.zawal@pkwp.org

 

S. Agnieszka Duda

Stanowisko: Sekretariat

adres e-mail: a.duda@pkwp.org

 

S. Anna Grzesiak SM

Stanowisko: Kampanie & Sekretariat w krakowskim biurze

adres e-mail: anna.grzesiak@poczta.onet.pl

 

s. Halina Wiczling SM

Stanowisko: Kampanie & Sekretariat w poznańskim biurze

adres e-mail: h.wiczling@pkwp.org

 

JoaNNA SADOWSKA

Stanowisko: Sekretariat

adres e-mail: j.sadowska@pkwp.org

 

Michał Banach

Stanowisko: Webmaster & grafika

adres e-mail: m.banach@pkwp.org

 

MICHAŁ SEREDYN

Stanowisko: Operator bazy danych

adres e-mail: m.seredyn@pkwp.org

 

Tomasz Żaczek

Stanowisko: Operator bazy danych

adres e-mail: t.zaczek@pkwp.org

 

Aleksandra Mętel

Stanowisko: Promocja i kontakt z mediami w Biurze Regionalnym w krakowie (Pola Dialogu)

adres e-mail: a.metel@pkwp.org

 

Konrad Ciempka

Stanowisko: Promocja i kontakt z mediami w Biurze Regionalnym w krakowie (Pola Dialogu)

adres e-mail: k.ciempka@pkwp.org

 

Mateusz Cieniawski

Stanowisko: Dziennikarz

adres e-mail: m.cieniawski@pkwp.org

 

Jacek Łukaszuk

Stanowisko: Operator bazy danych

adres e-mail: j.lukaszuk@pkwp.org

 

Marek Wojdyło

Stanowisko: Operator bazy danych

adres e-mail: m.wojdylo@pkwp.org

Zostałeś zapisany pomyślnie do naszego newslettera
Uzupełnij puste pole!
Podany adres email jest już na liście.
  • Parlamentarny zespół ochrony chrześcijan w świecie

    Zespół tworzą posłowie i senatorowie Rzeczypospolitej Polskiej, stanowią niepolityczną grupę, zainteresowaną problematyką prześladowań chrześcijan na świecie. Celem powołania Zespołu jest bieżące monitorowanie sytuacji prześladowanych chrześcijan na świecie oraz - w miarę możliwości - przeciwdziałanie temu zjawisku.

    Kid

Dane kontaktowe

Pomoc Kościołowi w Potrzebie - Sekcja Polska
ul. Wiertnicza 142, 02-952 Warszawa
tel./fax.: +48 22 845 17 09
email: info@pkwp.org
godziny otwarcia: 8.00 - 16.00 od pn. do pt.

Biuro Regionalne w Krakowie
ul. Stradomska 6, 31-058 Kraków
tel.: +48 512 194 534
email: biuro.krakow@pkwp.org
godziny otwarcia:
10.00 - 18.00 od pn. do pt.
10.00 - 14.00 w sob.

Biuro Regionalne w Poznaniu
ul. Szewska 18, 61-760 Poznań
tel.: +48 61 881 88 19
email: biuro.poznan@pkwp.org
godziny otwarcia: 9.00 - 17.00 od pn. do pt.

Konta złotówkowe:
ING Bank Śląski o/ Warszawa
31 1050 1025 1000 0022 8674 7759

PKO BP o/ Warszawa
87 1020 1068 0000 1402 0096 8990

Konta walutowe:
Euro EUR
PL 47 1050 1025 1000 0023 4085 9988
SWIFT: INGBPLPW

Dolary USD
PL 25 1050 1025 1000 0090 7713 6449
SWIFT: INGBPLPW

Nr konta dla zamówień:
ING Bank Śląski o/Warszawa
81 1050 1025 1000 0090 6233 6830

Pomoc Kościołowi w Potrzebie

Partnerzy:

Code & Design: REBORN

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW