Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Zapraszamy do „Misji Kalisz”

Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie wraz z oo. jezuitami w Kaliszu, zapraszają do udziału w cyklicznych spotkaniach „Misji Kalisz”. Inauguracja zaplanowana jest na 10 września (czwartek) o godz. 19:45, podczas plenerowego seansu Kina z misją - przy Sanktuarium Serca Jezusa Miłosiernego obejrzymy włoską komedię „Jak Bóg da” (w razie niepogody – w pobliskiej sali).

Misja Kalisz

Celem „Misji Kalisz” jest promocja działalności misyjnej Kościoła, w tym przekazywanie informacji, zachęty do modlitwy i przeprowadzanie zbiórek pieniężnych na rzecz działalności misyjnej Kościoła oraz chrześcijan prześladowanych za wiarę.

W każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 11:30 zapraszamy do wspólnej modlitwy za Kościół prześladowany i cierpiący oraz za misje Kościoła podczas Mszy św. w Sanktuarium Serca Jezusa Miłosiernego (oo. jezuici, ul. Stawiszyńska 2, Kalisz). Podczas Eucharystii homilię lub świadectwo głosić będą księża współpracujący z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie lub studiujący w Polsce przy wsparciu PKWP księża bądź siostry zakonne z Afryki. Będziemy też zapraszać na spotkania tematyczne z gośćmi, którzy przybliżać będą realia misji i swoje własne doświadczenie pracy misyjnej.

Koordynatorem działań „Misji Kalisz” na terenie diecezji kaliskiej jest p. Kamila Krytowska.

Miejscem cyklicznych spotkań w ramach projektu „Misja Kalisz” jest Sanktuarium Serca Jezusa Miłosiernego przy domu zakonnym oo. jezuitów, ul. Stawiszyńska 2, Kalisz.

Zaproszenie na konferencję prasową.

Zapraszamy w czwartek 3 września, o godz. 11:00 na konferencję prasową, w której udział wezmą gospodarze „Misji Kalisz”: dyrektor biura regionalnego PKWP w Poznaniu - Tomasz Zawal, superior domu zakonnego Towarzystwa Jezusowego w Kaliszu - o. Andrzej Lemiesz SJ, koordynator „Misji Kalisz” - Kamila Krytowska) oraz goście specjalni: ks. Louis Mbuyeh Ngeh z Kamerunu i George Mamlouk z Syrii.

Konferencja „Misji Kalisz” odbędzie się przy Sanktuarium Serca Jezusa Miłosiernego przy domu zakonnym oo. jezuitów, ul. Stawiszyńska 2, Kalisz.

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW