Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Wdzięczność Syryjczyków

Drodzy Darczyńcy! Te podziękowania są dla Was!

Wdzięczność Syryjczyków

W minionym tygodniu otrzymaliśmy wiele podziękowań od naszych partnerów z Syrii w odpowiedzi na przekazaną przez PKWP pomoc. Drodzy Darczyńcy! Te podziękowania są dla Was!

Ktoś powie, że to tak niewiele w obliczu ogromnych potrzeb. „Gdyby kropla wody powiedziała: jedna kropla wody nie może utworzyć rzeki ...nie byłoby oceanu”, Michel Quoist.

Wdzięczność Syryjczyków

„Pozdrawiam Was z chrześcijańską miłością i wdzięcznością. Po tym wszystkim, co nasi ludzie i wszyscy Syryjczycy wycierpieli i znosili z powodu nieustannej wojny, ta ostatnia katastrofa, która nas dotknęła i następstwa, które pozostawiło trzęsienie ziemi, są naprawdę ciężkie i nie do zniesienia dla nas wszystkich.

Wyrażając wdzięczność za wszelką pomoc, jakiej udzieliło nam Wasze stowarzyszenie, chciałbym podziękować za grant w wysokości 15 tys. dolarów, który zostanie przeznaczony na leki dla ponad tysiąca osób.

Dziękujemy i modlimy się do naszego Pana Jezusa Chrystusa, aby zmiłował się nad nami i zawsze chronił przed krzywdą, utrzymując was wszystkich w dobrym zdrowiu, abyście mogli kontynuować misję PKWP”

BISHOP MAGAR ASHKARIAN, Ortodoksyjny Kościół Ormiański w Syrii (oryginalny list w załączeniu)

Wdzięczność Syryjczyków

Serdecznie dziękujemy za pomoc udzieloną ludziom potrzebującym, w szczególności tym w Syrii. (...) Każdy rodzaj wsparcia, troski i uwagi, którą okazujecie tym bezbronnym ludziom w waszym projekcie, będzie głęboko doceniony.

KS. FADI AZAR, Sacred Heart of Jesus RC Church w Lattakia (oryginalny list w załączeniu)

PKWP dofinansuje przez 3 miesiące kwotą 15 tys. dolarów zakup artykułów pierwszej potrzeby dla 100 rodzin wysiedlonych po trzęsieniu ziemi z 6 lutego, wspieranych przez parafię Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lattakii.

Wdzięczność Syryjczyków

Chciałabym poinformować, że jesteśmy bardzo wdzięczni za wieloraką pomoc, jaką PWKP okazuje naszemu Kościołowi. Dziękujemy Bogu za to błogosławieństwo. Szczególnie w związku z obecnymi tragicznymi okolicznościami spowodowanymi przez trzęsienie ziemi w Syrii, zwłaszcza w mieście Aleppo, które zostało zakwalifikowane jako miasto zdewastowane. Ofiar niszczycielskiego trzęsienia ziemi było tu bardzo dużo; ci, którzy przeżyli, są ciężko ranni. Dzięki waszej hojności postaramy się pomóc około 450 rodzinom, zapewniając jak najwięcej ich potrzeb. Korzystam z okazji, aby podziękować za wszystkie wasze wysiłki, które służą Słowu Bożemu.

KS. JOSE ENRIQUE GONZALEZ w imieniu ks. Hugo Alaniz IVE (Patrz załączona prośba)

Wdzięczność Syryjczyków

CHCESZ POMÓC?

87 1020 1068 0000 1402 0096 8990
z dopiskiem "Syria”

Korzystając z serwisu
Dotpay S.A przekaż ofiarę

Pomóż teraz

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW