Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

W Jego oczach miłość

W Jego oczach miłość

Zapraszamy do krakowskiego biura PKWP „Pola dialogu” na spotkanie poświęcone książce opisującej historię autora obrazu Jezusa Miłosiernego.

Jak Bóg objawia swoją obecność w świecie? Wciąż mamy w pamięci niezwykłe doświadczenie Bożej opatrzności, kiedy to we wrześniu ubiegłego roku modliliśmy się podczas naszej comiesięcznej mszy św. za porwanych chrześcijan w Kamerunie, a kilka dni później zostali wypuszczeni na wolność!

Bóg jest bardzo bliski i obecny z nami na co dzień! Objawia się w taki sposób, aby człowiek mógł Go zrozumieć. Świętej siostrze Faustynie ukazał się w wizerunku, który znany jest dziś na całym świecie. Słynny obraz „Jezu Ufam Tobie” pozwola wielu pokoleniom zbliżać się do Jezusa, zakochać się w Nim i żyć już na zawsze ze świadomością, że On jest naszym Zbawcą. Dziś (środa, 12.04.2023) zapraszamy na spotkanie, w czasie którego porozmawiamy o historii Adolfa Hyły, malarza, który wizję świętej siostry Faustyny przelał na płótno. Jakie doświadczenie towarzyszyło malarzowi podczas tworzenia? Na ile potrafił oddać Jego oblicze? Czy we własnym obrazie zobaczył Boga żywego? Jak to jest namalować Boga? c. Na te pytania spróbujemy znaleźć odpowiedź razem z naszym gościem, ks. Piotrem Szwedą MS, historykiem sztuki, teologiem duchowości, saletynem.

Zapraszamy! Wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Temat: Jak namalować Boga? II Historia Adolfa Hyły malarza obrazu "Jezu ufam Tobie"

Czas: 12 kwietnia (środa), godzina 18:30

Miejsce: Pola Dialogu Cafe, ul. Stradomska 6

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW