Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

W Brukseli o prześladowanych za wiarę.

Życie prześladowanych chrześcijan próbuje się wymazać, skazać ich na zapomnienie. Jednym z zadań PKWP jest informowanie o ich cierpieniu.

W Brukseli o prześladowanych za wiarę

Pracownicy wrocławskiego biura PKWP odwiedzili międzynarodowy pododdział ACN przy Komisji Konferencji Episkopatu Unii Europejskiej. Tam wysłuchaliśmy konferencji pani Irminy Nockiewicz na temat prześladowań chrześcijan w współczesnym świecie. Opowiadała również jak COMECE swoimi działaniami wspiera potrzebujących i informuje członków UE odnośnie różnych wydarzeń czy sytuacji, w których znajdują się potrzebujący i prześladowani ze względu na wyznawaną religię.

W Brukseli o prześladowanych za wiarę

Wyjazd ten był możliwy dzięki zaproszeniu, które otrzymaliśmy ze strony pani europoseł Anny Zalewskiej. Wraz z przedstawicielami dolnośląskich i opolskich gmin a także przedstawicielami Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego wysłuchaliśmy prelekcji pani Anny Zalewskiej w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Dzięki takim relacjom możemy budować społeczeństwo oparte na wzajemnym poczuciu szacunku i zaufania. Pracownicy wrocławskiego biura PKWP mieli możliwość opowiedzieć o swojej misji i zachęcić słuchaczy do konkretnych działań pomocowych na rzecz naszych braci i sióstr – prześladowanych w różnych częściach świata.

W Brukseli o prześladowanych za wiarę.

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW