Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Śpiewem o cierpieniu chrześcijan

Kto śpiewa, dwa razy się modli. A kto śpiewa o miłości cierpiącej – modli się potrójnie. Zapraszamy do Krakowa na koncert Michała Niemca.

Śpiewam o cierpieniu chrześcijan

O. Juan, br. Luigi, o. Andre – to tylko kilka imion, za którymi stoją konkretne osoby prześladowanych chrześcijan, ich historie i świadectwa męczeństwa w XXI wieku. Można o ich poświęceniu mówić w różny sposób. My chcemy zrobić to tym razem w formie muzycznej. W Wielkim Poście, kiedy rozważamy mękę Jezusa, warto uzmysłowić sobie, że ona nadal trwa. Jezus cierpi w swoim ciele, czyli Kościele, wszędzie tam, gdzie za wyznawanie wiary w Niego płaci się najwyższą cenę.

„Vere passum, czyli… do końca nas umiłował”. W tym zdaniu wyraża się niezwykła tajemnica nieskończonej miłości wypływającej z krzyża. Bóg sam decyduje się z miłości ofiarować swojego Syna, aby każdy człowiek mógł żyć wiecznie. Podczas spotkania będziemy mogli posłuchać pieśni pasyjnych, jak i opowieści, które towarzyszyły podczas ich tworzenia. To niepowtarzalna okazja, aby w inny sposób przygotować się do świąt paschalnych.

Zapraszamy!

Miejsce: Biuro PKWP w Krakowie (Pola Dialogu café)

Czas: 14 marca (wtorek), godz. 18:30

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW