Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

„S.O.S. dla Ziemi Świętej” - spotkanie online

Środa, 2 grudnia, g. 18:30, Facebook PKWP

S.O.S dla Ziemi ŚwiętejZapraszamy na spotkanie online poświęcone jednej z najdłużej istniejących kampanii stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie: „S.O.S dla Ziemi Świętej”. Jej głównym celem jest pomoc ekonomiczna chrześcijanom - mieszkańcom Palestyny.

Gość na Szewskiej: ks. Paweł Antosiak - koordynator kontaktów z diecezjami i mediami Sekcji Polskiej PKWP, koordynator kampanii „S.O.S. dla Ziemi Świętej” i współpracy z chrześcijanami - mieszkańcami Palestyny, przewodnik po Ziemi Świętej.

Transmisja na Facebooku (nie trzeba mieć konta, by móc oglądać!):

https://www.facebook.com/PomocKosciolowiWPotrzebie

PKWP wspiera ok. 60 chrześcijańskich rodzin z Betlejem i okolicy, których wielowiekowa obecność na tym terenie stanęła pod znakiem zapytania. Od lat borykają się z różnymi problemami, a rok 2020 z powodu pandemii Covid-19 jest dla nich dramatyczny - ruch turystyczny i pielgrzymkowy zamarł, co dla większości chrześcijan oznacza całkowity brak dochodów. Tym bardziej więc zachęcamy do wzięcia udziału w kampanii PKWP „S.O.S. dla Ziemi Świętej” - dewocjonalia z drewna oliwnego, wyprodukowane przez tamtejszych chrześcijan, można kupować w naszym sklepie internetowym https://pkwp.org/sklep oraz stacjonarnie biurach regionalnych PKWP.

Nasz gość wielokrotnie bywał w Ziemi Świętej, dobrze zna tamtejsze rodziny. Opowie nam o kulisach kampanii, kim są osoby, którym pomagamy i co dla nich znaczy każdy zakup wyprodukowanych przez nich pamiątek z Ziemi, po której chodził Chrystus.

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW