Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Różaniec miliona dzieci

Różaniec miliona dzieciPaździernik w kościele katolickim jest miesiącem różańca św. W tym roku Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w potrzebie podejmuje kolejną modlitewną kampanię, poświęconą tym razem dzieciom w Syrii - niewinnym ofiarom niekończącej się wojny.

PKWP zaprasza do włączenia się w tę ideę pod hasłem "Różaniec miliona dzieci". Akcja rozpocznie się 18 października, o godzinie 9.00 (lub możliwe w innym czasie). Dzieci w każdym wieku, na całym świecie zbierają się, aby modlić się o jedność i pokój na świecie. W wielu krajach zajęcia lekcyjne zostaną przerwane nawet na pół godziny, aby podjąć tę inicjatywę.

Kampania różańcowa dla dzieci miała swój początek już w 2005 r. w Wenezueli. Podobną modlitwę zainicjował przed ponad pół wiekiem św. Ojciec Pio: "Kiedy milion dzieci modli się na różańcu, świat się zmienia". W zeszłym roku dzieci w 69 krajach wzięły udział w podobnej akcji modlitewnej.

Rok 2017 jest szczególny, ponieważ w tym czasie przypada 100 – rocznica objawień Królowej Różańca Świętego z Fatimy. Najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić na tym świecie dla pokoju, jest przyjęcie orędzia Pani Fatimskiej, aby nieustanie modlić się na różańcu. Czy nie jest znaczący fakt, iż Bóg wybrał właśnie dzieci fatimskie, aby były odbiorcami najbardziej doniosłego dzieła w budowaniu pokoju na przyszłość? Dzieci zrozumiały język Matki Bożej i co najważniejsze, uwierzyły w Jej słowa.

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW