Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Pola Dialogu: Spotkanie z ocalonym

W środę, 23 maja odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Gość na Polach”. Krakowskie biuro PKWP odwiedzi ppor. Karol Cierpica, który został ocalony przez amerykańskiego żołnierza.

Podporucznik Karol Cierpica był uczestnikiem wielu zagranicznych misji wojskowych. Za swoje działania został odznaczony m.in.: orderem Brązowej Gwiazdy, Honorową Bronią Białą za odwagę i dokonanie bohaterskiego czynu w walce zbrojnej, Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego za wybitne czyny bojowe oraz osobiste męstwo i odwagę w czasie działań bojowych przeciwko aktom terroryzmu podczas użycia Sił Zbrojnych RP poza granicami państwa w czasie pokoju.

Gdy przebywał na misjach w Afganistanie, inny żołnierz, Michael Ollis, osłonił go własnym ciałem i w ten sposób go ocalił. Jak wielokrotnie podkreślał Cierpica, to wydarzenie całkowicie zmieniło jego życie. Dziś jest członkiem wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji Sursum Corda w Krakowie.

Ppor. Karol Cierpica podczas spotkania podzieli się świadectwem, opowie o realiach misji wojskowej w Afganistanie oraz sytuacji w tym kraju.

Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe spotkanie.

Środa, 23 maja, 19:00.
Kraków, ul. Stradomska 6.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/2014273528617056/


Gość na Polach

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW