Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Plecaki z Sycowa u syryjskich dzieci

Plecaki z SycowaPodczas ostatniej wizyty w Syrii i Libanie ks. prof. Waldemar Cisło, Dyrektor Sekcji Polskiej Pomoc Kościołowi w Potrzebie miał możliwość rozdać ostatnie sztuki plecaków zebranych przez dzieci z Sycowa.

Ich zbiórka odbyła się dosyć dawno, jednak ze względu na możliwość darmowego transport akcja się wydłużyła w czasie. Ostatnie plecaki zostały rozdanie w Dniu św. Mikołaja w jednej z klas mieszczących się w obozie dla uchodźców z Syrii oraz dzieciom z domu dziecka prowadzonego przez ks. Talal Taalab.

Dziękujemy dzieciom i mieszkańcom Sycowa za przekazanie plecaków i przyborów szkolnych a firmom Kodak i drukarni COLOURS FACTORY za przekazanie zeszytów szkolnych, które przekazane zostały dzieciom na Ukrainie i dzieciom z Syrii.

Pozdrowienia z Bliskiego Wschodu

Plecaki z SycowaJa, ks. Talal Taalab, przełożony Dar EL Sadaka w Zahle z salwatoriańskiego katolickiego zakonu, dziękuję za przekazanie plecaków i zestawów szkolnych, które podarowaliście naszym dzieciom. Dzieci z sierocińca były bardzo zadowolone z prezentów.

Wielkie podziękowania za pomoc i wsparcie. Niech Was Bóg błogosławi.

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW