Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Pakistan - „Dziękujemy”

Konferencja21.11.2108 r. w Konferencji Episkopatu Polski odbyła się konferencja prasowa z udziałem ks. prof. UKSW Waldemara Cisło dyrektora Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie oraz arcybiskupa Lahore w Pakistanie, Sebastiana Franciszka Shaw.

„Jestem bardzo wdzięczny również Konferencji Episkopatu, wszystkim zakonnicom i zakonnikom, katechetom. Dziękuję również za modlitwę w intencji Asii Bibi. Wielu ludzi modliło się za nią i została uwolniona. To wielkie świadectwo, że Bóg wysłuchuje naszych modlitw”, stwierdził abp Shaw. Podziękował również wszystkim, którzy w Dniu Solidarności z Kościołem Prześladowanym, 28 października, ofiarami i modlitwą wsparli pakistańskich chrześcijan.

Wolność dla więzionej od wielu lat pierwszej chrześcijanki skazanej za złamanie „Prawa o bluźnierstwie” - to zdaniem Księdza Profesora, ewidentny dowód mocy modlitwy Polskiego Kościoła.

Choć to jeszcze nie koniec drogi do pełnej wolności dla Asii Bibi, to ufamy, że ona będąc świadectwem „mocy wiary w Chrystusa” dla umęczonych chrześcijan w Pakistanie i wielu innych miejscach na świecie stanie się źródłem ich nowej nadziei.

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW