Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

"Nuty nadziei" - koncert, którego celem jest bezpośrednia pomoc cierpiącym i prześladowanym

Koncert "Nuty Nadziei"Każdy może ofiarować to co ma: chwilę modlitwy, dobrą myśl, a także uczynić jakiś materialny gest. Pomysłodawcą koncertu jest Marcin Pospieszalski a organizatorem Fundacja Niepodległości z Lublina.

"Nuty nadziei" to koncert którego celem jest bezpośrednia pomoc cierpiącym i prześladowanym i przypomnienie nam samym w jak trudnej sytuacji znajdują się nasi bracia w Syrii i Iraku. Przyzwyczailiśmy się do codziennych wiadomości i obrazów z tamtego rejonu, pełnych okrucieństwa, bólu i cierpienia. Nie mogąc pomóc odwracamy nasze oczy od trudnej sytuacji. Nie chcemy jednak trwać w poczuciu beznadziei i bezsiły. Ten koncert ma być wyrazem naszej wiary w to, że nawet drobne rzeczy które czynimy rozprzestrzeniają dobro i mogą zmniejszyć zło i ból którego doświadczają nasi prześladowani bracia.Każdy może ofiarować to co ma: chwilę modlitwy, dobrą myśl, a także uczynić jakiś materialny gest. Nasi artyści postanowili ofiarować swój czas i talent.

20 stycznia podczas koncertu w kinie PALLADIUM w Warszawie o godz 19.00 wystąpią:

  • 2 ™ 2,3
  • Adam Nowak z zespołu 1,2,3
  • Jan trebunia Tutka
  • Maleo Reggae Rockers
  • New Life m
  • Mate.o
  • Lilu, Marika i zespół Fabryka z projektem dziecięcym"Kto ty jesteś"

Biletem wstępu na koncert będzie wpłata na konto "Caritas", współorganizatora koncertu, na rzecz chrześcijan w Syrii i w Iraku lub wpłata na konto fundacji 'SOS dla Życia" która zajmuje się pomocą chrześcijanom z tamtych terenów.

Więcej na: https://www.facebook.com/nutynadziei?fref=ts

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW