Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Módlmy się w intencji papieża!

PKWP wzywa do modlitwy o szybkie wyleczenie Ojca Świętego z infekcji klatki piersiowej.

Módlmy się w intencji papieża

Papież Franciszek został hospitalizowany w klinice Gemelli w Rzymie po tym, jak rutynowe badania wykryły infekcję dróg oddechowych. W oświadczeniu wydanym przez biuro prasowe Stolicy Apostolskiej czytamy, że Ojciec Święty przewodniczył audiencji generalnej w środę rano na placu św. Piotra w Rzymie, a do kliniki udał się dopiero po południu na „wcześniej zaplanowane badania kontrolne”.

Matteo Bruni, szef biura prasowego, mówi, że „wyniki wskazują na infekcję dróg oddechowych (z wyłączeniem infekcji Covid 19), która będzie wymagała kilkudniowego odpowiedniego leczenia szpitalnego”.

Notatka, która została opublikowana oficjalnymi kanałami watykańskimi, wyjaśnia, że w ciągu ostatnich kilku dni „papież Franciszek skarżył się na pewne trudności z oddychaniem”. PKWP wzywa swoich przyjaciół i dobroczyńców na całym świecie do modlitwy o powrót do zdrowia Ojca Świętego. W oświadczeniu wydanym przez Stolicę Apostolską czytamy, że papież „jest wzruszony wieloma otrzymanymi wiadomościami i wyraża wdzięczność za bliskość i modlitwę”.

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW