Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Młodzi dla młodych

Młodzi dla młodychDrodzy młodzi Przyjaciele!

W imieniu Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie pragniemy serdecznie podziękować Wam za wrażliwość i otwarte serce jakie okazaliście wobec koleżanek i kolegów ze zniszczonej wojną domową Syrii.

Bardzo dziękujemy wszystkim członkom Eucharystycznego Ruchu Młodych za piękny przykład realizowania przykazania miłości poprzez konkretne czyny. Dziękujemy także za wasz list który jest niezwykle ważny zarówno dla nas jak i wszystkich prześladowanych za wiarę a w szczególny sposób dla młodych ludzi żyjących w Syrii.

+ Króluj nam Chryste!

Drogie Koleżanki i Koledzy z Syrii!

Często w tym roku myśleliśmy i myślimy o Was! Kiedy słyszymy o Waszym doświadczeniu wojny, prześladowań i cierpieniu, chce nam się płakać. Nawet nie potrafimy sobie wyobrazić jak bardzo jest Wam ciężko. Podziwiamy Was za to, że bronicie z wiarą swojej Ojczyzny, a jednocześnie Świętej Ziemi Jezusa Chrystusa, naszego Pana i Zbawiciela. Podziwiamy i DZIĘKUJEMY!!!

Podziwiamy i modlimy się za Was. Modlimy się także za Tych, którzy Was krzywdzą, aby dane im było nawrócenie i zbawienie. Jednocześnie prosimy, abyście Wy modlili się za nas . Potrzebujemy Waszego świadectwa wiary, wytrwałości w cierpieniach i Waszej modlitwy gdyż ze wstydem musimy przyznać, że nasza wiara bywa czasem letnia, że nie doceniamy zdrowia, pokoju, możliwości niedzielnej i codziennej Eucharystii bez obawy o życie. Pomóżcie swoją wiarą i modlitwą nam, Waszym rówieśnikom z Polski, z Eucharystycznego Ruchu Młodych.

Przesyłamy kilka zdjęć z naszych ogólnopolskich spotkań ERM. Są one piękne i umacniają naszą więź z Bogiem oraz z przyjaciółmi. Niestety, coraz mniej dzieci (coraz mniej rodziców) widzi dobro, jakie daje przynależność do Jezusa-Hostii. Wielu brakuje wytrwałości w wierze czego tak bardzo potrzebujemy my i nasza Ojczyzna-Polska.

Jeszcze raz dziękujemy Wam za Waszą piękną, mężną wiarę. Chcielibyśmy Was wszystkich uściskać, co – mam nadzieję, kiedyś nastąpi, a najpóźniej w Niebie

Pozdrawiamy was bardzo serdecznie i przesyłamy „grosz” zebrany z naszych dziecięcych oszczędności dla Was. Mamy nadzieje, że nasza pamięć wywoła – choć malutki – uśmiech na Waszych twarzach.

Dobrze, że JESTEŚCIE!!!

W imieniu Dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych w Polsce.
JuliaTwój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW