Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Koncert pieśni pasyjnych „Nie tylko za nimi proszę”

Misja Kalisz, 21 marca 2021 r.

Misja Kalisz - koncert

W niedzielę 21 marca w Sanktuarium Serca Jezusa Miłosiernego (oo. jezuici) przy ul. Stawiszyńskiej 2 w Kaliszu, odbył się koncert pieśni pasyjnych „Nie tylko za nimi proszę” w wykonaniu chóru im. Św. Stanisława Kostki pod dyrekcją Ewy Ciapcińskiej. Celem koncertu była zbiórka funduszy na pomoc dzieciom - ofiarom wojen i prześladowań religijnych. Podczas wydarzenia zaprezentowano programy pomocowe, które organizuje papieskie stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie dla dzieci i młodzieży na całym świecie, które pozbawione są dostępu do edukacji i zagrożone radykalizacją.

Organizatorzy wydarzenia: PKWP, ojcowie jezuici oraz Wspólnota Życia Chrześcijańskiego w Kaliszu w ramach Misji Kalisz bardzo dziękują wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel i wsparli finansowo wspomniane projekty pomocowe.

Koncert transmitowany był przez telewizję internetową Dom Józefa – nagranie dostępne jest na stronie: https://domjozefa.tv/event/nie-tylko-za-nimi-prosze-j17-20a-koncert-piesni-pasyjnych/?event_date=2021-03-21&fbclid=IwAR0CiRVMQaCtG9yN6wCKaJixAcVeMphWqUkrfXl8yAQS3tV6r0UhV72IYDs

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW