Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Welcome!

Kolejny rok z pomocą bliźnim!

Początek rokuTylko w grudniu 2018 r. przygotowaliśmy m. in. 500 paczek dla potrzebujących na Ukrainie, a także wysłaliśmy transport przy współpracy z Agencją Rezerw Materiałowych o łącznej wadze 2,5 tony, jako wyposażenie szpitala Maryamana w Iraku.

Do szpitala w Iraku trafiły łóżka, nosze, fartuchy operacyjne, koce, kleszcze, noże chirurgiczne i wiele innych narzędzi medycznych, które są niezbędne, aby nieść skuteczną pomoc tam na miejscu.

Rok 2019 to kolejne wyzwania i pomoc dla tych, którzy cierpią z powodu wojen i prześladowań. Już w najbliższym czasie rozpoczniemy kolejną akcję pomocową. Nasza zbiórka będzie nosić nazwę „Paczka dla Aleppo”. W ramach wydarzenia będziemy zbierać fundusze na najpotrzebniejsze produkty w Syrii, która od 2011 roku doświadcza okrucieństwa wojny. W wyniku działań wojennych zawsze najbardziej cierpią dzieci, kobiety i osoby starsze. „Paczka dla Aleppo” ma pomóc tym, którzy są bezbronni i często bezradni, potrzebują wsparcia. Jak podają statystyki dziś więcej ludzi w Syrii umiera z powodu braku opieki medycznej niż od bomb.

Dziękujemy za wszelkie okazane dobro w minionym roku, wsparcie materialne i duchowe, za modlitwę i wielkie serce, które Państwo okazują wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy. Niech rok 2019 przyniesie pokój na świecie i ulgę w cierpieniu, szczególnie tym, którzy są prześladowani za wiarę i cierpią z powodu konfliktów w różnych częściach świata.

Za każdą pomoc dziękujemy!

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW