Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

O nasMisja na Szewskiej to cykliczne spotkania w siedzibie Biura Regionalnego Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie przy ul. Szewskiej 18 w Poznaniu. Realizujemy w ten sposób trzy podstawowe misje PKWP: modlitwa, przekazywanie informacji i wsparcie materialne. Chcemy to czynić razem z Państwem i dla Państwa, dlatego serdecznie zapraszamy!

Misja na Szewskiej to spotkanie z Bogiem i z drugim człowiekiem (Msza św. w drugie soboty miesiąca), z zaproszonymi gośćmi (w trzecie środy miesiąca), to wspólne oglądanie wartościowych filmów (w drugie i czwarte środy miesiąca).

Misja na Szewskiej to także wsparcie materialne. Podczas spotkań będzie można złożyć ofiarę na jedną z bieżących kampanii PKWP, a także wesprzeć materialnie chrześcijan z Ziemi Świętej poprzez zakup wykonanych przez nich przedmiotów i dewocjonaliów z drzewa oliwnego.

W Biurze Regionalnym PKWP w Poznaniu można także obejrzeć wystawy stałe i czasowe: „Bliski Wschód oczami dziecka”, „Kościół a misje”, "Dom Nadziei w Sudanie Południowym" oraz "Siostry szarytki na Ukrainie".

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

https://www.facebook.com/MisjaNaSzewskiej/

Misja na Szewskiej - QR Code

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW