Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Zapraszamy do „Misji Kalisz”

Misja Kalisz

Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie wraz z oo. jezuitami w Kaliszu, zapraszają do udziału w cyklicznych spotkaniach „Misji Kalisz”.

Celem „Misji Kalisz” jest promocja działalności misyjnej Kościoła, w tym przekazywanie informacji, zachęty do modlitwy i przeprowadzanie zbiórek pieniężnych na rzecz działalności misyjnej Kościoła oraz chrześcijan prześladowanych za wiarę.

W każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 11:30 zapraszamy do wspólnej modlitwy za Kościół prześladowany i cierpiący oraz za misje Kościoła podczas Mszy św. w Sanktuarium Serca Jezusa Miłosiernego (oo. jezuici, ul. Stawiszyńska 2, Kalisz). Podczas Eucharystii homilię lub świadectwo głosić będą księża współpracujący z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie lub studiujący w Polsce przy wsparciu PKWP księża bądź siostry zakonne z Afryki. Będziemy też zapraszać na spotkania tematyczne z gośćmi, którzy przybliżać będą realia misji i swoje własne doświadczenie pracy misyjnej.

Koordynatorem działań „Misji Kalisz” na terenie diecezji kaliskiej jest p. Kamila Krytowska.

Miejscem cyklicznych spotkań w ramach projektu „Misja Kalisz” jest Sanktuarium Serca Jezusa Miłosiernego przy domu zakonnym oo. jezuitów, ul. Stawiszyńska 2, Kalisz.

Więcej: https://www.facebook.com/MisjaKalisz/

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW