Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Wolni-niewolniCHCESZ POMÓC?

72 1020 4900 0000 8502 3179 5260

z dopiskiem “Wolni-Niewolni”

Korzystając z serwisu
Dotpay S.A przekaż ofiarę
na kampanię Wolni-Niewolni

Wspomóż nas - Wolni-niewolniKampania Wolni - Niewolni została zorganizowana jest przez Pomoc Kościołowi w Potrzebie (PKWP) i trwa pięć miesięcy - od lutego do czerwca 2020 r. Celem kampanii jest zebranie pieniędzy potrzebnych do uratowania i rehabilitacji dzieci i osób dorosłych - ofiar handlu ludźmi w Afryce. Zebrane fundusze przekazane zostaną dla organizacji HAART Kenya. Pieniądze te pozwalają powrócić ofiarom handlu ludźmi do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Środki finansowe są wykorzystywane przede wszystkim na opiekę medyczną, pomoc prawną oraz psychologiczną oraz zapewniają edukację dla dzieci, oraz szkolenia zawodowe dla dorosłych ofiar tego procederu. Bez intensywnej pomocy ofiary zazwyczaj po raz kolejny stają się niewolnikami sprzedanymi przez inne grupy przestępcze.

Wolni-niewolni

To pierwszy etap pomocy przekazany dla Haart Kenya. Pragniemy ciągle wspierać tę piękną działalność ratującą życie i godność wielu dzieci w Afryce. Dlatego przez naszą stronę można ciągle wspierać funkcjonowanie Fundacji zajmującej się ofiarami tego okropnego procederu.

ppp

Tegoroczna kampania Wolni - Niewolni odbywa się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Uroczysta inauguracja odbędzie się 7 lutego 2020 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie o godzinie 17:00. Podczas inauguracji będzie można m.in. wysłuchać świadectwa o. Jeana - misjonarza i ofiary niewolnictwa, a także wesprzeć kampanię podczas aukcji przedmiotów i dzieł sztuki.

Organizatorzy:

Wolni-niewolni - Organizatorzy

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW