Dołącz do nas
na facebooku

Odwiedź nasz profil

Dołącz do nas
na YouTube

Odwiedź nasz kanał

Śledź nas
na Twitterze

Od początku działalności

stawiamy sobie za cel niesienie pomocy wszędzie tam, skąd dobiega głos wołających o wsparcie. Najważniejsza dla nas jest pomoc humanitarna, działalność oświatowa i edukacyjna oraz ochrona zdrowia i życia. Otwarci na każdy obszar świata, naród, wyznanie, ostatnio objęliśmy naszą stałą opieką, m.in:

Lubasi Home - Zambia

Wsparcie domu dla dzieci chorych na HIV. Leczenie tych dzieci jest bardzo kosztowne. W Lubasi Home znajduje schronienie około 40 dzieci w różnym wieku. Chore dzieci szczególnie potrzebują domu, opieki. Otoczcie je z nami miłością.

Mieszkańców Afryki potrzebujących wody

Budujemy studnie w Czadzie, Nigerii, Zambii, Kamerunie oraz w innych krajach Afryki. w ten sposób przyczyniamy się do rozwoju regionu i polepszamy warunki życia tamtejszej ludności.

Bulo-Bulo - Boliwia

Wspieramy Dom-Internat dla ubogich dziewcząt. Dzięki naszemu wsparciu ośrodek ma zapewnione utrzymanie, zniknęła obawa o „jutro" i inne zmartwienia. Pomoc przeznaczona jest na wyżywienie podopiecznych, opłacenie wody, energii elektrycznej, zakup materiałów szkolnych, środków czystości, leków, ubrań, jak również na drobne remonty, typu malowanie jadalni.KRS: 0000320529

My, jak i nasi podopieczni, będziemy bardzo wdzięczni za zaufanie, którym obdarzą Państwo naszą Fundację i przekażą nam 1% swojego podatku. Każdy grosz umożliwia pomoc potrzebującym, którzy nam zaufali i wierzą w to, że im pomożemy.

Twój
koszyk

BRAK PRODUKTÓW